AVÍZO.czInzertní internetový server AVÍZO.cz byl spuštěn v roce 1996 jako první inzertní server ve střední Evropě. Provozovatelem inzertního serveru AVÍZO.cz je společnost AVÍZO, a.s., která je také vydavatelem inzertních novin AVÍZO (a dalších šesti titulů), a která působí na inzertním trhu již od ledna 1990. Inzertní server AVÍZO.cz si za dobu své existence vybudoval pevné postavení na online inzertním trhu a dnes patří mezi přední inzertní stránky na českém Internetu (www.toplist.cz).

Bazoš.cz je největší český online bazar. Česká pošta vám dopraví balík do 48 hodin. Kupte si nový byt nebo prodejte staré auto, to vše zvládne náš Bazoš.cz. Provozujeme internetový portál o těhotenství a dětech eMiminoČeská pošta sledování zásilek na internetu zcela zdarma.

Avízo.cz inzerce

Posláním inzertního serveru AVÍZO.cz  je především poskytovat občanům i firmám komplexní služby v oblastech inzerce, reklamy a propagace. Inzertní server AVÍZO.cz 24 hodin denně nabízí desítky tisíc aktuálních inzerátů, které jsou přehledně roztříděny do příslušných rubrik a především také před zveřejněním pečlivě zkontrolovány. Soukromí inzerenti si mnohou ZDARMA podat inzerát jak na server AVÍZO.cz, tak do inzertních novin AVÍZO. Našim firemním inzerentům nabízíme mnoho možností efektivní reklamy – zápisy do Katalogu firem, hromadnou komerční inzerci, video inzerci, bannerovou reklamu a řadu dalších komfortních služeb. V roce 1990 vznikla firma fyzické osoby “Ivan Mráz – AVÍZO”, jejímž hlavním předmětem činnosti se stalo vydávání inzertních novin pro bezplatnou inzerci pod názvem AVÍZO. Tento podnik byl pak v roce 1997 vložen do vznikající akciové společnosti AVÍZO, a.s. Koncem roku 1998 do společnosti AVÍZO kapitálově vstoupila americká společnost Target Media Partners International, LLC.

AVÍZO, a.s.
Slavíkova 6142, 708 00 Ostrava – Poruba
Tel.: +420 596 906 111, fax: +420 596 906 313
e-mail: avizo@avizo.cz, www.avizo.cz
IČ: 25385232
DIČ: CZ25385232 zaps. v OR vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl B., vložka 1769 
 
PSČ měst a obcí slouží k identifikaci města či obce. Nabídka práce z celé ČR od firem a personálních agentur. Aukro.cz aukce je největší online nákupní galerie v ČR.  Aukro.cz aukce online je největší online aukční server v ČR.Jak správně napsat inzerát?

Způsob, jakým každý inzerát napíšete, může zásadním způsobem ovlivnit jeho úspěšnost. Nabízíme pár tipů jak na to.

Nadpis inzerátu

Nadpis inzerátu slouží nejen k upoutání pozornosti, ale je důležitou součástí prodejního sdělení. Nadpis by tedy měl stručně a výstižně popisovat nabízenou nebo poptávanou věc/službu. Na serveru AVÍZO.cz může mít nadpis maximálně 50 znaků. Například inzerát s nadpisem „Prodám byt 2+1 v Ostravě – Hrabůvce“ bude mít určitě vyšší úspěšnost, než inzerát s nadpisem „Super nabídka!“.

Text inzerátu

Počet znaků v textu inzerátu není na našem serveru omezen. Tento neomezený prostor doporučujeme maximálně využít a napsat co nejvíce podrobností o nabízené věci. Neuškodí ani připsat důvod prodeje. Zkrátka čím více informací, tím lépe. Na čtenáře to působí dobře – má pocit, že nic netajíte, vzbudíte tím pocit důvěry.

Cena

Pokud je to jen trochu možné, vždy u inzerátu uvádějte cenu. Alespoň orientační. Ne každý má chuť si u Vás cenu zjišťovat, případně o ní vyjednávat. Buďte transparentní. Pokud si nejste cenou jisti, zkuste se podívat na podobné inzeráty. K určení ceny Vám mohou pomoci také grafy vývoje cen, které najdete v detailech inzerátů např. u automobilů a nemovitostí.

Kontaktní údaje

Zní to jako samozřejmost, ale ne všichni to dodržují: u inzerátu uveďte kontaktní údaje, na kterých budete skutečně k zastižení. Pokud se jedná o e-mail, odpovídejte zájemcům co nejrychleji. V případě, že z nějakého důvodu nechcete u inzerátu uvádět kontaktní údaje, využijte inzerátu pod značkou. A kontrolujte pravidelně svou schránku.

Fotografie

Kvalitní fotografie nabízeného předmětu jsou dnes již téměř nezbytností. Říká se, že fotografie vydá za 1000 slov a něco na tom určitě bude. Opět doporučujeme dát si trochu práce a nafotit obrázků více. Na AVÍZU.cz nejste nijak omezováni, můžete k inzerátu zdarma připojit libovolné množství fotek.

Video

Video dokáže k Vašemu inzerátu přitáhnout stovky zvědavých očí, stačí se toho nebát. Na natáčení nepotřebujete žádné zvláštní vybavení, v dnešní době již umí video natočit téměř každý digitální fotoaparát nebo dokonce mobilní telefon. Určitě vymyslíte způsob, jak prodávanou věc zajímavě natočit. A opět – video u soukromé inzerce poskytujeme zcela bezplatně.

Nepomohlo to?

Vytvořili jste inzerát podle našich doporučení a stále nic? V případě, že jste inzerát umístili do příliš frekventované rubriky, mohl se rychle dostat do nižších pozic ve výpisu inzerátů a vidí ho tedy méně lidí. Pro tento případ máme pro Vás připravenu službu TOP nebo VIP inzeráty , které Vám umožní umístit inzerát na předních místech v každé rubrice.


Reklama:

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!